23 mei 2025, 22:46:03

moeder blijft voeren

Gestart door jazzwest, 20 december 2009, 12:36:28

« vorige - volgende »

jazzwest

hallo

mijn valkjonkie is nu toch al een week of 8 a 9 keurig op de 6de week uit het nest gekomen. maar hij blijft maar schreeuwen om voer. en de moeder blijft hem dit ook maar geven. de vader doet dit overgens niet meer.

ik weet niet hij ik kan zorgen dat die nu helemaal zelf eet. hij eet ook zelf alles maar wil nogsteeds gevoerd worden door zijn ouders.

en ik begin ook lankzaam gek te worden van het gekreis om voer.

hoe kan ik dit het beste aanpakken. ik haal regelmatig de moeder uit de kooi zodat er niemand is die hem voert, en als die begint te kreisen zet ik hem op zijn voeders bakken. maar wil allemaal niet echt helpen geloof ik.

iemand een tip hoe ik dit het beste aan kan pakken??

Anja

Heb je nog andere valkjes waar je het jong bij kan zetten? Zien eten doet eten.

Misschien is het wel een laatbloeier. Ik heb verder geen tips of zo maar er zullen vast wel meer mensen gaan reageren.

Liefs,

Anja

jazzwest

nee, heb alleen zijn ouders, heb voor de rest nog een kakariki maar die heb ik apart moeten zetten omdat die soms lelijk doet tegen het jonkie.