8 mei 2025, 13:48:13

aankoop parkietjes

Gestart door ilse Van Durme, 21 november 2003, 17:39:06

« vorige - volgende »

ilse Van Durme

ik heb een valkparkietje gehad dat maandag jammer genoeg is overleden. nu zouden wij ons terug een parkietje willen aanschaffen maar direct twee tamme. nu is mijn vraag of het kwaad kan twee vrouwtjes of twee mannetjes te nemen kwestie van het broeden tegen te gaan. gaan die dan niet vechten? of is het beter om een mannetje en een vrouwtje te nemen?

groetjes
ilse

Tara

Hoi Ilse,

2 mannetjes of 2 vrouwtjes kunnen geen kwaad hoor :). Dat gaat vaak heel erg goed zelfs :).

Wat jammer dat je valkje dood is, veel sterkte!

Groetjes,Tara

Stijn dc

hello

allereerst sterkte met het verlies van je valkje. twee valkjes van hetzelfde geslacht gaan inderdaad goed samen. ze vechten niet, tenzij ze elkaar echt niet kunnen lcuhten. maar normaal moet dat goed gaan.

SDC:D

Paul

Hoi Ilse,

Sterkte met het verlies van je valkje.
Als je toch niet wilt broeden kan je twee jonge valkjes nemen desnoods uit hetzelfde nest die zijn dan al aan elkaar gewend en dat gaat heel goed samen.
Of het dan broer en zus of 2 broertjes of zusjes zijn maakt niet uit.
Alleen als je broer en zus hebt moet je ze niet de eitjes uit laten broeden die gelegd worden maar vaak is het zo dat ze geen eitjes leggen als ze geen broedhok hebben.
Veel plezier met de aanschaf van je nieuwe valkjes :-)

Groetjes, Paul