11 mei 2025, 11:57:41

man/pop?

Gestart door Quinten, 20 januari 2008, 16:26:27

« vorige - volgende »

Silke *

Hoi Quinten,

Graag gedaan hoor  ;)
Ik wacht wel op duidelijkere foto's.

Maar, verklein je ze misschien om up te loaden hier op het forum?

Groetjes
Silke

Quinten

heeej silke, ja dat doe ik .........

Ik zal proberen opnieuw foto's te maken, maa rik heb is gekeken en..... de ''pop'' eeft precies toch geen 'mooie ' parels.... ???

Silke *

Hoi Quinten,

Tgohja, sommige parels kunnen wat verschillen bij de poppen, maar bij de mannen zijn het bijna al hun parels...

Groetjes
Silke

Lentemorgen

Om het helemaal zeker te weten zou ik van beide een DNA-test laten trekken. Dan weet je het binnen 4 dagen.

Quinten

Hééj iedereen,


Ik heb vanmorgen de geparelde pop/man zien paen met een popje!! Dus is hij een man?!
Dan heb ik nog alleen die gewone bonte witmaskere, waar ik geen idee heb voor het geslacht!

Silke *

Oei?  :o

En ben je zeker dat die geparelde "man" op de pop zat en niet omgekeerd?
Als het zo is, moet het wel echt een man zijn!

Heb je nu 2 mannen en 1 pop of hoe zit het?

Groetjes
Silke  :)

Quinten

héééj!

Ik weet heeeel zeker dat de geparelde erop zat op een bewezen popje. Derjuist ben ik naast de voliere gaan staan en heb een beetje gefloten, hij floot heel duidelijk en mooi mee en vertoonde machogedrag en probeerde weer op de popjes te springen!!

Dus dat is dna al een man nu weet ik alleen het geslacht van die gewone witmasker bonte nog niet. Volgens mij een popje want de geparelde probeerde daar ook mee te paren denk ik.

Ik hjeb nu 3 mannen 3 poppen en dan die onbekende.....