parende valkjes in een kleine kooi help!

Gestart door stefkee, 24 maart 2007, 10:52:46

« vorige - volgende »

stefkee

Hallo,

Vanmorgen zag ik mijn valkjes paren, nu ben ik beetje radeloos.

Een paar weken geleden hebben we een ruime buitenvoliere gekocht, maar ricky werd ziek en besloten we ze nog tot midden aprril- mei  binnen te zetten in hun kleine kooi.

Mijn vragen zijn nu;
Hoelang tot het eerste eitje?
Hoe moet het nu met eitjes? In de kooi is echt geen plaats voor een broedblok; wat moet ik nu doen? hoe los ik dit het beste op?
Is er een kans dat het vrouwtje in legnood komt?
Kan ik de valkjes in de buitenvoliere zetten als ze al jongkies hebben of moet ik wachten tot ze zelfstandig zijn?

Alle tips zijn welkom?

Mvg,

Stefaan

Lin

Het kan nog zo'n twee weken duren maar ook eerder of dat er zelfs helemaal nog niet komt en dat het maanden nog duurt.

Ik denk dat als er eitjes komen je ze beter kan lekprikken/vervangen meteen. Dan zit je ook niet met jonkies in een te kleine kooi. Als ze uitebroed is is het misschien al mooi weer dat ze naar buiten kunnen.

Ze kan inderdaad in legnood komen, maar dat gebeurt niet vaak. Maar je moet er zeker wel opletten. Kijk eerst maar even of er uberhaupt wel eitjes komen.

Groeten, Linda


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)