IM niet in postvak

Gestart door hennie, 23 februari 2007, 23:25:46

« vorige - volgende »

hennie

Hallo Peter,
Als ik voorheen iemand een IM had gestuurd, kon ik dat terugvinden in mijn postvak verzonden items van Outlook.
Nu is dat niet meer zo. Ik heb vanmiddag bij profiel nog weer een kruisje gezet bij de mogelijkheid, maar het doet het nog steeds niet!

Hoop dat je het kunt herstellen,
groetjes, Hennie

hennie

Hallo Peter,
Ik begrijp het niet helemaal meer. Dit topic is al door diverse mensen gelezen, maar niemand schijnt dit probleem te hebben. Als ik iemand een IM stuur, dan staat er onderaan:
Bewaar een kopie in mijn postvak uit.
Dit staat aangekruisd, maar het doet het niet.

Is dit nou het probleem van valkparkiet.com of van mijn Outlook?

Sorry, ik ben niet zo'n compu-techneut, misschien doe ik wel iets verkeerd!

groetjes, Hennie

Inge88

Bij mij komt hij dan keurig in de postvak uit van deze website te staan. Dat bedoel je toch? Of bedoel je echt outlook express, het software programma op je computer?

hennie

Ja Inge, ik bedoel in het postvak verzonden items van Outlook Express.
Ik snap ook niet wat je bedoeld met postvak uit van deze website. Bij mij registreert dat enkel binnengekomen IM's

Ik zal vast iets verkeerd doen.

groetjes, Hennie