6 mei 2025, 01:26:54

hoe schoonmaken

Gestart door tifit, 8 juli 2006, 12:21:12

« vorige - volgende »

tifit

hoe kan ik koko schoomaken want hij is 7 weken en moet pap krijgen en dat droogt op in zijn veren dus hoe krijg ik zijn veren weer zacht?

Riny

Hoy Tifit
Je moet iedere keer na het eten zijn veertjes rondom zijn snaveltje met lauw water goed schoonmaken.
Anders wordt het keihard van de pap.
Groetjes Riny :D

tifit

ok en waneer na zn eten of als ie uitgerust ist?

Riny

Direct na het eten ,anders is het al weer opgedroogt.
Groetjes Riny :D

tifit


musicrookie

hallo,
ik heb vernomen dat ze het heel aangenaam vinden als je ze met een plantenspuit een lauwe douche geeft, klopt dat?
mjin valkje is pas goeie 3 weken oud, kan dus nog niet vliegen.
mag die ook al een douche krijgen ? kwestie van gewend te worden?
groetjes
roosie

Ivy

Hoi.
Je kan ze beter niet sproeien met 3 weken. Dan kunnen ze zich nog niet zo goed warm houden. Je kan beter wachten tot ze helemaal in de veren zitten (gewoon tot ze zelfstandig zijn).
Groetjes, Ivana




Mischka&Brokkie, Jelle&Jessie, Sammy&Joepie, Leia&Bobby, Makker&Nicky & Moppie

tifit

en als ze 7 weken zijn?

Ivy

Toen ik de mijne net kreeg was ze zeven weken. Ik heb haar een weekje later eerst een badje aangeboden en dat vond ze wel lekker.
Ik denk dat je ze met 7 weken wel mag sproeien als ze goed in de veren zitten. Maak haar/hem dan niet te veel nat en kijk  eerst of ze het lekker vindt.

Groetjes, Ivana




Mischka&Brokkie, Jelle&Jessie, Sammy&Joepie, Leia&Bobby, Makker&Nicky & Moppie

tifit

ok zal dr eerst is n badje of een bakje  (dat groot genoeg is) late zien