11 mei 2025, 03:54:06

Warom doet mn valkje zo??

Gestart door Rossi 46, 20 januari 2006, 13:07:27

« vorige - volgende »

Rossi 46

Hoi allemaal.

Ik heb een vraagje. Sinds kort doet m'n valkje in mijn ogen raar. Wanneer het mannetje naast haar begint te fluiten dan gaat ze voorover zitten met de staart omhoog en de kop naar beneden..... ???

Wat kan dit zijn?? Zou dit paargedrag zijn?? Ze zijn nog niet zo oud.. ongeveer 8 maand

Lique

Ja, dit is zeker paargedrag.
Zo staat het popje klaar, zodat het mannetje op haar kan komen. Ze zijn er zeker jong bij, en ik raad je aan dat als er eitjes komen, om deze te vervangen voor nepeitjes.
Ze zijn te jong om een nest groot te kunnen brengen.

groetjes Lique

Rossi 46

oke bedankt voor de snelle reaktie. Ze zijn eigenlijks helemaal geen koppeltje. Want ze zitte elkaar ook niet lekker te kroelen en zitten ook niet vaak/graag naast elkaar.

Sanna

Dat zegt niks hoor, dat ze niet kroelen. Ik heb een koppeltje, wanneer het mannetje gekroeld wil worden kost hem dat een paar veren, voornamelijk kuifveren ;D. Toch waren de hormonen sterker, ze hebben een nest geweldige jongen grootgebracht ;).

Groetjes, Sanna