Karin
Specialist
Valkparkiet

Offline
Geslacht: 
Berichten: 9033

De bonte parel
|
Ik vind ook dat een gele kaart niet voor altijd hoeft te zijn. Misschien een maand en als iemand zijn 3e gele kaart krijgt dan een rode of zo En bij een zeer ernstige overtreding meteen een rode ? En die blijft dan langer staan ? Lijkt een beetje op voetbal hè ? 
Groetjes, Karin.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Urban Leopard
Gast
|
Ik kan me wel vinden in wat Karin beschrijft.
Cor
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Peter
Opper valk
Valkparkiet

Offline
Geslacht: 
Berichten: 3550

|
Hallo allemaal,
De gele en rode kaarten zijn zeker niet voor altijd. Het gaat erom om duidelijk te maken dat iemand te ver is gegaan. Maar een probleem is er om uitgepraat te worden. Als dat gebeurd is een weekje erna de kaart te verwijderen. De waarschuwing blijft echter wel staan, als iemand de zoveelste fout maakt lijkt mij niet meer dan logisch dat er gevolgen aan zitten.
Ik hoop zelfs dat we nooit meer een kaart hoeven uit te delen.
Voor de rest kan ik mij 100% vinden in het bericht van Karin.
Groetjes, Peter
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Petra en Cheeky
Gast
|
Helemaal mee eens, daarom kaartte ik het ook aan hoe lang een kaart moet blijven staan! (wat een gekaart he? )
Groetjes, Petra
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Gerda
Global Moderator
Valkparkiet

Offline
Geslacht: 
Berichten: 8915

Wees de verandering die je in de wereld wilt zien
|
Ik ben het er ook mee eens. En ik hoop dat het ook niet meer zo ver hoeft te komen. Iedereen kan wel eens een fout maken en over de scheef gaan. Net een verkeerde snaar geraakt ofzo. Vandaag stond ik op het punt te gaan reageren op een hier geplaatst bericht. Gelukkig niet gedaan, maar de moderator gewaarschuwd. Er werd meteen actie ondernomen (volgens mij, terwijl ik het bericht aan de moderator schreef al) dus dat is prachtig afgehandeld. Maar ik zag hoe makkelijk het soms is in de val te trappen van reageren zonder je hoofd te gebruiken. (Nu zit mijn hoofd vandaag vol snot, dus misschien een excuus ).
Ik denk dat er een goede stap gezet is. En ik merk dat er direct iets wordt gedaan aan gesignaleerde problemen. Ik zal zeker de 'meld dit bericht aan moderator-knop' gebruiken als het echt nodig is. Zo houden we het met elkaar naast functioneel ook gezellig.
Iedereen bedankt voor de inspanningen van de laatste tijd, want het zou zonde zijn als de site/het forum ten onder zou gaan aan het (tijdelijk en misschien ongewild) wangedrag van enkele leden.
Dus beheerders en moderators, dank jullie!!
Groetjes Gerda
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Anita1
Gast
|
hallo. mag ik vragen wanneer mijn gele kaart eraf gaat? deze staat nu al zo lang  gr anita
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Kirsten
Donateur
Valkparkiet

Offline
Geslacht: 
Berichten: 4054

|
Hoi Anita,
Ik begrijp heel goed dat je je gele kaart niet leuk vind. Het is alleen in mijn gedachte een waarschuwing en geen verbanning van het forum, Als je het hier naar je zin hebt en het mist, kom dan gewoon terug,.Ik mis je ook en hoop dat alles met je kweek verder goed gaat.
Groetjes Kirsten
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
|
gonnie
Donateur
Valkparkiet

Offline
Geslacht: 
Berichten: 2134

Frans en indy
|
Hoi nou ik mis anita ook , en de gele kaart duurt wel erg lang , als je terug komt anita welkom, het was altijd erg gezellig met je hier.
Groetjes Gonnie
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
gast
Gast
|
hai anita
ook ik wil graag terug komen en mag het niet weet niet waarom?? heb niks gedaan was zelf weg gegaan en nu heb ik peter een mail gestuurd 2x en krijg niks terug waarom waarom kan iemandt me vertellen wat ik fout heb gedaan.
essie
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Rianne
Moderator
Valkparkiet

Offline
Geslacht: 
Berichten: 19292

Forum Junkie!
|
Hey Essie en Anita... Anita, ook al zou die gele kaart er nog een week of wat staan, dat maakt voor ons niks uit! We missen je op het forum, we zijn erg benieuwd naar je valkjes. Essie, hoe bedoel je, je kan niet terug komen? Werkt je account niet meer of zo?
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
antoine
Gast
|
hooi, Es,en Anita, jullie moeten terug komen, het was zo lekker gezellig met jullie erbij!, en Esther,jij ook zeker terug komen!! het is zo anders zonder jullie!!, we missen jullie!!! grtz antoine
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
valkenparade
Gast
|
hai
ik heb me opnieuw aangemeld ben nu wel alles kwijdt maar hebt het er voor over mijn naam is valkenparade,
gr essie
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
angel310
Valkparkiet
    
Offline
Geslacht: 
Berichten: 514

hummel:13-8-05 ukkie:15-8-05
|
hoi esther welkom terug groetjes angelique
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
valkenparade
Gast
|
hai
dank je meis ben blij weer wat te kunnen neerzetten hier,
gr essie
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|